Uluslararası personellerinin kontrolünde sağlanan kaliteli işçilik, maliyet ve zamanlama kontrolü, şirketin adının doğruluk ve kalite ile eşleşmesini sağlamıştır. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti ve yüksek kaliteli hizmet vermek esas amacımızdır. Her proje, hacmi ne olursa olsun başlangıçtan sonuna kadar ayni titizlik ve dikkatle üstlenilir. Mal sahibinin istek ve ilgisi, genel proje kontrolü sistemimizin bir parçası olarak korunur. Projenin ilerleme içerikleri, problemler, maliyet ve malzeme kalitesi aylık raporlar şeklinde ilgili makamlara sunulmak amacıyla hazırlanır. Malzeme kalitesi çözüm ortaklarımız sayesinde Kıbrıs’ın bir numarasıdır. Proje, kalite ve maliyet kontrolüne ulaşmada en son model bilgisayar, manuel ve dijital aletler kullanılır. Detaylı İş Programı olan CPM kullanılarak tam zamanında proje tamamlama sağlanmaktadır. Kesin hesap işi uzman mühendislerimiz sayesinde kusursuz bir şekilde hesaplanıp dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sağlar. Kullanılan geniş çaplı ve detaylı, eksiklikleri kontrol ve fiyatlandırma listeleri teslimden önce işin tam olarak kontrol edildiğinden emin olunmasını sağlar.

Çözüm ortağı olarak yine kullanmış olduğumuz dış ekiplerimiz sadece Kıbrıs değil Türkiye ve Amerika’yı da kapsamaktadır.

Şirket Profili

Camgözler LTD 2002 de kurulmuştur. Temel ilkemiz olan müşteri memnuniyeti ve en üst kalitede hizmet sağlamaktır. Şirketimiz, her türlü ve büyüklükteki projeleri, ihale, pazarlık veya “cost plus” methodu ile üstlenebilmektedir. Camgözler LTD olarak hizmet verdiğimiz tüm şirketlerimiz kurumsallaşmış organizasyonlardır.

Camgöz ailesi olarak 40 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanından adamıza gelen insanlara verdiğimiz hizmetlerle kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız.

Kıbrıs ve dünyada iş birliği içinde olduğumuz şirketler ve şirket sahipleri arasındaki ticari işbirliği ve dostluğumuz sayesinde çok büyük bir bağlantı ağına sahibiz.

Dünya standartlarında profesyonel ekibimiz ile ana dil seviyesinde Türkçe, İngilizce, Rusça ve Almanca olarak hizmet sunabiliyoruz.